KÖRFEZ TURİZM HAC VE UMRE ORGANİZASYONU

vizyonumuz

40 Yılı aşkın süredir kendi sahasında tecrübeli ve deneyimli olan Körfez Turizm içindeki heyecanı hiç kaybetmeden misafirlerine hizmet etmeyi kendine görev edinmiş, kutsal topraklara götürdüğü hacı ,umrecilere ve vize danışmanlığı yaptığı herkese Allah’ın misafirleri gözü ile bakmakta ve o topraklara gidenlere hizmet etmeyi bir şeref saymaktadır.

misyonumuz

Gayemiz, Körfez Turizm var oldukça bu hizmeti, sizlere ve sizden sonraki kuşaklara da sunmak ve hizmetlerimizi ilk günkü heyecan ve ruhla devam ettirmektir.

HAKKIMIZDA

1984  yılında kurulan şirketimiz kısa süre içerisinde A Grubu Seyahat Acentası olarak faaliyete başlamıştır. Firmamızın kuruluş amacı olan, İnanç Turizmine yönelerek yoğun bir şekilde Umre ve Hac Organizasyonları düzenlemekte ve sektörümüzün gerektirdiği tüm alanlarda faaliyet göstermektedir. Hizmet sektöründeki zorlukların bilincinde olan ve bu zorlukları en kısa sürede aşıp, size en iyi hizmeti verecek kapasitede uzman bir ekiple çalışmaktayız. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz organizasyonlar güvenirliğimizin ve başarımızın göstergesidir.

      Gerek Türkiye gerekse Suudi Arabistan’da oluşturduğumuz sağlam alt yapı ve Suud Hac Bakanlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, ve Türsab’dan aldığımız yetki belgeleri sizlere daha iyi hizmet olanağı sunmakta ve kalıcılığımızı garantilemektedir. Sahip olduğumuz bu farklılıkları hizmet anlayışımızla birleştirerek firmamızı  ön sıralara taşımanın gururunu yaşamaktayız.

Körfez Turizm Umre ve Hac organizasyonlarına ilave olarak, Tüm  dünya  ülkelerinin  vize takip  işlemlerinde en  kısa  zamanda   müşterilerimiz  yardımcı olmaya  devam  ediyoruz  Bu  konuda  muhtelif  ülkelerde  bulunan anlaşmış  ve  işbirliği yaptığımız acentalarla iş  birliğimiz sayesınde, Acentamız  Rent A Car  hizmetide  vermektedir,  Ayrıca  meslektaşlarımıza  ve  müşterilerimize  danışmanlıkta  yapmaktayız ve yurt dışı kültür turları da organize etmeye başlamıştır.

   Kurulduğu günkü amatör ruhu hiç kaybetmeden misafirlerine hizmet etmeyi kendine düstur edinen Körfez Turizm, kutsal topraklara götürdüğü hacı ve umrecilere Allah’ın misafirleri gözü ile bakmakta ve o topraklara gidenlere hizmet etmeyi bir şeref saymaktadır.

Hedeflerimiz ve çalışmalarımız kaliteli, her zaman hatırlanacak bir hizmet sunmak üzerinedir. Körfez Turizm kurulduğu günden bu yana yüzbinlerce misafire seyahat hizmeti vermiştir. Bizler, her zaman misafirlerimizin düşünce ve beklentilerini dikkate almaktayız. Misafirlerimizin otel, uçak, rehberlik hizmetleri ve ziyaretler gibi organizasyonumuzun genelinden olan memnuniyetleri her geçen yıl artmakta ve buna bağlı olarak bizim de her yıl hizmet verdiğimiz misafir sayımız da artış göstermektedir. Çalışma tarzımız sağlamcı ve dinamiktir. Misafirlerimizin memnuniyeti bizim gururumuzdur. Hizmet verdiğimiz bütün misafirlerimizin memnun kalacak şekilde seyahatlerini tamamlamalarını sağlamayı hedefliyoruz. Hatırlanacak kadar özel, Kur’an ve sünnete uygun, aynı zamanda geleneklere sadık bir umre ve hac ibadeti yapmanızı sağlamak da amaçlarımızdandır.

    Gayemiz, Körfez Turizm var oldukça bu hizmeti, sizlere ve sizden sonraki kuşaklara da sunmak ve hizmetlerimizi ilk günkü heyecan ve ruhla devam ettirmektir.

“Dua, Dostluk Ve Hizmetinize Talibiz”

Her sene olduğu gibi  müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışıyla sizlere layık olabilmek için yeni senelerde edindiğimiz tecrübeleri daima  tüm müşterilerimizle paylaşmaya devam etmekteyiz.

 

 Saygılarımızla..