KÖRFEZ TURİZM HAC VE UMRE ORGANİZASYONU

İsrail Vizesi Başvurusu

 Ortadoğu cenneti olan ve Dünya’nın büyük güçlerinden olan İsrail’e seyahat etmek için İsrail vizesi şartının olduğunu belirtmek isteriz. İsrail’e giriş, seyahat ve turlar için koşulları belirleyen, ülkemizde uygulama yetkisi bulunan İsrail Konsolosluğu tarafından başvurular kabul edilmektedir. İsrail konsolosluğu İstanbul’da ve İsrail Büyükelçiliği Ankara’da bulunmaktadır. İsrail ile Türkiye devletleri arasında yapılan vize muafiyeti anlaşmasına göre Diplomatik, Hususi ve Hizmet Pasaportuna sahip bireyler 180 gün içinde 90 günü aşmamak şartıyla vize başvurularından muaftırlar. Fakat Umuma mahsus pasaport sahipleri İsrail vizesi için başvuru yapmak zorundadırlar.

Her konsoloslukta olduğu gibi İsrail Konsolosluğu da randevu sistemi ile çalışmaktadırlar. İsrail vize başvurusu yapan başvuru sahibi birebir kendisi yürütmek zorunda değildir. Konsolosluk ile çalışmalar yapan temsilciler aracılığı ile de işlemler yürümektedir. Randevu almak ve başvuru yapmak için İsrail ve Türkiye’nin resmi çalışma takvimini incelemeniz önerilmektedir. Başvuru için İsrail konsolosluğuna veya İsrail vize işlemleri üzerine çalışan temsilciliklere gelerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

İsrail Konsolosluğu kurumuna yapılacak İsrail vize başvurularını randevu sistemi ile kabul etmektedir. Vize başvurusu için işlemleri şahsen yürütmek zorunda değilisiniz. Temsilci ve danışman firmaları yetkilendirdiğiniz taktirde sizin adınıza tüm işlemleri yürütmektedir. Yoğun iş temposunun arasında vize işlemleri için yeterli zamanınız olmayabilir. Sizler sadece 0212 470 97 97 nolu telefon numarasını arayarak gerekli desteği alabilirsiniz. Sizin adınıza yapılacak tüm adımları biz yürütelim. Zaman kaybı yaşamadan vizeniz elinize ulaşsın. İsrail konsolosluğu ile tüm işlemleri yürüten temsilciliklerin yapmış olduğu başvurular değerlendirmeye alınmaktadır. İsrail vize ücreti ödendikten ve işlemler tamamlandıktan sonra sonuçlanma süresi 7 iş günüdür. İsrail vizesi Fakat yapılacak başvuru öncesinde resmi tatiller, bayramlar ve kamu tatilleri dikkate alınarak planlama yapılmalıdır.  İsrail konsolosluğu ile İsrail vizesi için yürütülen işlemleri yürüten temsilcilikler, tüm detayları sizinle paylaşacaktır. İsrail vize başvurusu yaparken Konsolosluk, seyahat edecekleri pasaport süresinin dönüş zamanından sonra en az 6 ay gibi sürenin bulunması konusunda uyarmaktadır.  İsrail vize başvurusunu seyahat tarihinden 10 – 15 gün önce başlatmak sağlıklı bir planlama olacaktır.

Sorularınız için danışmanlarımız hizmet vermek adına hazırlar. 0212 470 97 97 arayın görüşelim…

MERKEZ  ADRES : ŞİRİNEVLER MAH ADNAN KAHVECİ BULVARI PAK APT NO:214  KAT:2 D.3 P.K.34188  BAHÇELİEVLER / İSTANBUL 

ŞUBE ADRESİ:  MEŞRUTİYET MAH   KONUR  SOKAK  NO 44  D.4  KIZILAY/ ÇANKAYA – ANKARA       TEL : 0312 425 80 54