KÖRFEZ TURİZM HAC VE UMRE ORGANİZASYONU

Suudi Arabistan Vizesi

Suudi Arabistan Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!

Suudi Arabistan’a kısa süreli seyahatler için vize müracaatları, konsolosluk vize başvuru işlemleri için yetkili turizm seyahat acenteleri ve Suudi Arabistan vize başvurularını kabul eden Vize Danışma Merkezleri aracılığıyla yapılmaktadır. Korfez Turizm Suudi Arabistan Departmanımız sizin adınıza Suudi Arabistan vize başvurunuzu sorunsuz ve en kısa sürede gerçekleştirmek için hizmet vermektedir. 

Suudi Arabistan vize başvurusu yapabilmek için Suudi Arabistan’dan kişi adına düzenlenmiş bir davetiye gerekmektedir. Suudi Arabistan vizesi için davetiye vize başvuru işlemlerinin en önemli kısmını oluşturmaktadır. 

T.C. Vatandaşları her ne amaçla Suudi Arabistan’a seyahat edeceklerse davet mektubunu almaları ve konsolosluğa beyan etmeleri gerekmektedir. Dolayısıyla Suudi Arabistan’a seyahat edebilmek için öncelikle davet mektubunun temin edilmesi zorunludur. Suudi Arabistan’a aile ziyareti, turistik, çalışma ya da ticari amaçla seyahat edecek kişilerin planladıkları seyahatlerinden en az 15 işgünü öncesinden başvuru yapmaları gerekmektedir. Suudi Arabistan Konsolosluğu vize başvurularını Pazartesi-Perşembe günleri 09:00-15:00 saatleri arasında kabul etmektedir. Cuma günleri Suudi Arabistan vize başvuruları kabul etmemektedir.

Suudi Arabistan vize başvurusu 

Suudi Arabistan’a kısa süreli seyahatler için vize başvuruları, konsolosluk vize başvuruları için yetkilendirilmiş turizm acenteleri ve Suudi Arabistan vize başvuru işlemlerini kabul eden vize danışma merkezleri tarafından yapılabilmektedir. Korfez Turizm, Suudi Arabistan departmanı Arabistan vize başvurunuzu en kısa sürede almanız için danışmanlık hizmeti vermektedir.

Suudi Arabistan Devleti, T.C. Pasaport hamili tüm kişileri vize prosedürüne tabi tutmaktadır. Suudi Arabistan’a seyahat edecek Türk vatandaşlarının, bu ülkeye seyahatleri öncesinde Suudi Arabistan Konsolosluğu temsilciliklerine vize başvurusunda bulunmaları gerekir.

Suudi Arabistan Vize Başvurusu için Gerekli Evraklar Nelerdir?

Korfez Turizm Suudi Arabistan sayfasında yer alan seyahat amacınıza uygun kategorideki butonu tıklayarak ayrıntılı bilgiye ve gerekli evrak listesine ulaşabilirsiniz. Ancak Suudi Arabistan vizesi için gerekli olan evraklar Suudi Arabistan Konsolosluğunun insiyatifinde değişebilmektedir. Güncel evrakları, vize prosedürünü öğrenmek ve doğru evraklarla doğru başvuru yapmak için Suudi Arabistan Körfez Turizm temsilcilerimizi arayın. Mesleki ve sosyal durumunuza uygun Suudi Arabistan vize evrak listesini müşteri temsilcimizden talep edebilirsiniz. Temsilcilerimizi size göndereceği bilgilendirme e-mail’ini dikkatli bir şekilde okuyun ve evraklarınızı Vize Körfez Turizme gönderin.